Kurumsal Üyeler
Kategoriler
Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumları

Müşterilerimizin firmalardan aldığı hizmet hakkında yorumlarını inceleyin.

Zeynep Soysal 20-03-2019 18:37:49

İzmir-den Malatyaya atanmam oldu.Eşim ile nakliyatci arayışına girdik. Bir gün İzmirde tesadüfen Malatya Yeşilyurt Nakliyata denk geldik. Taşıma işimiz olduğunu söyledik. Hemen ilgilendiler. İlk başta bende eşimde teredüt ettik.Başka çaremizde yoktu. Artık şans dedik ve taşındık. İlk defa taşındığım halde böyle bir firmaya denk geldiğimiz için çok şanslıydık.Sağolsunlar...

Ümit Sav 16-03-2019 16:51:22

Ağrı Göç Nakliyat firmasını internetten şansta araştırırken buldum.Çünkü arkadaşlarımın taşınmalarından dolayı iyi bir firma olmasının şart olduğunu öğrendim. İyi bir firma bulmak için taşımadan 1 hafta önceden araştırmalara başladım ve en çok dikkatimi çeken onlardı. İletişime geçtiğimde de benim için ellerinden geleni yapacaklarını söylediler. Sözlerini tuttular yeni evli ve yani atandığım için fiyatta biraz indirim yaptılar. Eşyalarım neyseki sorunsuz bir şekilde yeni evime taşıdılar. Firma gerçekten bu alanda uzman. Benim gibi nakliyat firmalarına şüpheci yaklaşıyorsanız, bana güvenin bu firma işini iyi yapıyor.

Melek Deniz 16-03-2019 16:47:53

Samsundan eşyamı Ağrı Eleşkirt ilçesine taşıdım. Ağrı Göç nakliyatı bir arkadaş önerdi. Bana başta fiyatları biraz yüksek geldi. Taşıma günü geldiğinde tam teşkilatlı geldiler. Tek bir eşyamı ile sarmadan götürmediler Eleşkirtte de aynı şekilde eşyalarımı eve çıkartıp her şeyi kurdular. O zaman anladım bunlar benim verdiğim paranın fazlasını hak ediyorlar. Çünkü birkaç defa yine ucuza taşındım ama usandırdılar. Şehirler arası her yere çalışmaları varmış. Yazın nasipse Urfaya yine Göç evden eve nakliyat ile taşınacam. Başta Metin Bey olmak üzere bütün ekibine teşekkür ediyorum.

Zeki Yarat 16-03-2019 16:41:48

Ağrıdan evimi Manisaya götürdüm.Bu siteden Göç Nakliyat firmasını buldum. İşlerinde çok başarılı olduğunu gördüm. Personellerinin işinde uzman ve hızlı olmaları da mükemmeldi. Beni hiçbir şekilde zaman kaybına da uğratmadılar. Eşyalarımı kendi eşyaları gibi benimseyip özen gösterdiler. Göç Nakliyat firma ekibine teşekkür ediyorum ve sizlere de şiddetle tavsiye ediyorum.

Fatih Arslan 18-02-2019 23:26:27

Iğdırda dört yıl boyunca çalıştım tayinim Izmir e çıkınca burdan YUMTAŞ nakliyat ile tanıştım.Bana fiyatları yüksek gelmişti ama çok temiz eşyamı taşıdılar.Ucuz taşınan arkadaşların hepsi de çok pişman olmuşlardı.Başarılı bir firma teşekkür ederim.

Bu web sitesi, bazı bilgilerin ve hizmetlerin sağlanması amacıyla ARGİŞ BİLİŞİM tarafından kurulmuştur. www.argisbilisim.com - 0546 408 4244