Kurumsal Üyeler
Kategoriler
YUMTAŞ EVDEN EVE NAKLİYAT - Iğdır / Nakliyat

YUMTAŞ EVDEN EVE NAKLİYAT

Firma toplam 1 yorum almış, 1069 kez incelenmiştir.

, Iğdır

Adres: topçular mah yumtaş evden eve nakliyat

FİRMA HAKKINDA

Iğdır Yumtaş Ev  taşımacılığı olarak Iğdır başta olmak üzere Tüm Türkiye geneli müşterilerimize ulaşılmaz bir hizmet vermek için canla başla çalışıyoruz.Her gün kendimizi daha da geliştirerek üstün bir hizmet vermek çabası içindeyiz.Bunun içinde sürekli kendimize müşterilerimizin yerine koyarak çalıştık. Biz Yumtaş taşımacılık ve nakliyat olarak eşyalar eski veya yeni fark etmez paketlenmeden kesinlikle evden çıkarmıyoruz. Yumtaş evden eve olarak eşyalarınızı bina merdiveninde veya asansörle taşırken büyük bir  hassasiyet ve dikkat ile taşıyoruz.Ve en önemlisi olan eşyalarınızı araçta yerleştirme esnasında olabilecek tüm riskler göz önüne alıyoruz. Bunun için sadece eşya istifi yapacak elamanlar yetiştirdik. Bu esaslar eşyalar yeni eve taşınırken de geçerli olacaktır siz müşterilerimiz de bu konuda tavsiyeleri varsa firma yorum bölümünde bize yaza bilirsiniz hatta dilerseniz arayıp söyle bilirsiniz.

FİRMA RESİMLERİ

MÜŞTERİ YORUMLARI

  • Fatih Arslan 5.0
    18-02-2019 23:26:27

    Iğdırda dört yıl boyunca çalıştım tayinim Izmir e çıkınca burdan YUMTAŞ nakliyat ile tanıştım.Bana fiyatları yüksek gelmişti ama çok temiz eşyamı taşıdılar.Ucuz taşınan arkadaşların hepsi de çok pişman olmuşlardı.Başarılı bir firma teşekkür ederim.

YUMTAŞ EVDEN EVE NAKLİYAT
Sebahattin Yum

18-02-2019

http://

MESAJ GÖNDER

Gönderdiğiniz mesaj direkt firmaya iletilecektir.

FİRMA KONUM

FİRMA KAREKOD

Bu web sitesi, bazı bilgilerin ve hizmetlerin sağlanması amacıyla ARGİŞ BİLİŞİM tarafından kurulmuştur. www.argisbilisim.com - 0546 408 4244